HASANPAŞA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Hasanpaşa kız öğrenci yurdu ve Hasanpaşadaki kız öğrenci apartları arayanlar için istanbul’un kaotik yaşamında sıyrılarak nezih bir semtte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu huzur ve güveni sunmaktadır .

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Hasanpaşa kız öğrenci yurtları ve Hasanpaşadaki öğrenci apartları arayanlar için detaylı titizlikle düşünülerek tasarlanmış konforlu ve modern odaları ile öğrencilerin başarılı bir yıl geçirmesin için Hasanpaşadaki özel kız öğrenci yurtları ve Hasanpaşadaki apartlar için her detay düşünülmüştür. Hasanpaşadaki kız öğrenci yurdu fiyatları göz önüne alındığında ARMONİ kız öğrenci yurdu fiyatları Hasanpaşa kız öğrenci yurtları arasından sıyrılarak Hasanpaşa kız öğrenci yurdu fiyatları arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Hasanpaşa kız öğrenci yurdu, eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize olanak sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Hasanpaşa kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Armoni, güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak Hasanpaşa kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Hasanpaşa kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sunan Hasanpaşa kız öğrenci yurdu ile sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Hasanpaşa kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermektedir.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Hasanpaşa kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Hasanpaşa kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

HASANPAşA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Hasanpaşa kız öğrenci yurdu ve Hasanpaşadeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Hasanpaşadeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR