KADIKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Armoni kız öğrenci yurdu Kadıköy kız öğrenci yurdu arayanlar için konaklama da güven ve kaliteyi hizmet anlayışıyla örtüştüren, sunduğu yenilikçi yaşam alanları ile kadıköydeki kız öğrenci yurtları ve Kadıköydeki kız öğrenci apartları arasında ilk sıraya yerleşmiştir.

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Kadıköydeki özel kız öğrenci yurtları ve Kadıköydeki öğrenci apartlarına nazaran öğrencilerin üniversite eğitimleri süresince alışılmış yurt anlayışının bir adım önüne geçerek özel olarak tasarlanmış modern daire ve yaşam alanları ile kaliteli hizmeti gerek Kadıköydeki yurt fiyatları gerek de Kadıköydeki kız öğrenci yurdu fiyatları arasında uygun fiyat avantajı ile sunarak Kadıköy kız öğrenci yurtları ve Kadıköydeki apartlar arasında hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin hayatını kolaylaştırmayı amaçladık . Armoni kız öğrenci yurdu fiyatları ile Kadıköy kız öğrenci yurdu fiyatları arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Kadıköy kız öğrenci yurdu, eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize olanak sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Kadıköy kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Armoni, güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak Kadıköy kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Kadıköy kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sunan Kadıköy kız öğrenci yurdu ile sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Kadıköy kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermektedir.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Kadıköy kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Kadıköy kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

KADıKöY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Kadıköy kız öğrenci yurdu ve Kadıköydeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Kadıköydeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR