KAYIŞDAĞI KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Kayışdağı kız öğrenci yurdu ve Kayışdağındaki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenliği , özgür yaşanabilen ortamıyla ve hem Kayışdağındaki yurt fiyatları hem de Kayışdağındaki kız öğrenci yurdu fiyatları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Kayışdağındaki özel kız öğrenci yurtları ve Kayışdağındaki öğrenci apartlarına nazaran öğrencilerin üniversite eğitimleri süresince alışılmış yurt anlayışının bir adım önüne geçerek özel olarak tasarlanmış modern oda ve yaşam alanları ile kaliteli hizmeti uygun fiyata sunarak Kayışdağındaki kız öğrenci yurtları ve Kayışdağındaki apartları bakıldığında öğrencilerimizin ve velilerimizin hayatını kolaylaştırmayı amaçladık . Kayışdağı kız öğrenci yurtları ve Kayışdağı kız öğrenci yurdu fiyatları bakıldığında ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU rakiplerini geride bırakarak ilk sıraya yerleşmiştir. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Kayışdağı kız öğrenci yurdu, eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize olanak sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Kayışdağı kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Armoni, güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak Kayışdağı kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Kayışdağı kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sunan Kayışdağı kız öğrenci yurdu ile sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Kayışdağı kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermektedir.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Kayışdağı kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Kayışdağı kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

KAYışDAğı KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Kayışdağı kız öğrenci yurdu ve Kayışdağıdeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Kayışdağıdeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR