ÜSKÜDAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üsküdar kız öğrenci yurdu ve Üsküdardaki apartları arayanlar için kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında, Üsküdardaki kız öğrenci yurdu fiyatları kıyasladığında ise uygun fiyat avantajı ile konaklama hizmeti sunmaktadır.

ARMONİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üsküdardaki özel kız öğrenci yurtları ve Üsküdardaki kız öğrenci apartları arasından huzurlu bir eğitim yılı geçirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış odalarda her detay düşünülmüştür. Üsküdardaki öğrenci apartları ve Üsküdardaki kız öğrenci yurtları na bakıldığında ARMONİ kız öğrenci yurdu istanbul’un kaotik yaşamında sıyrılarak nezih bir semtte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu huzur ve güveni sunmaktadır . Üsküdar kız öğrenci yurtları ve Üsküdardaki yurt fiyatları incelendiğinde hem öğrenciler hem de değerli velilerini armoni kız öğrenci yurdunun avantajlı dünyasına bekliyoruz. Armoni Kadıköy, Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa, Üsküdar, Ataşehir, Kayışdağı, Küçükbakkalköy bölgesine yakınlığı ile seçim yapacak olan öğrencilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çamaşır Yıkama

Üsküdar kız öğrenci yurdu, eğitiminizi yaparken kıyafetlerinize de büyük bir titizlik göstermenize olanak sağlar.

7/24 Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Üsküdar kız öğrenci yurtları güvenliği hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası

Armoni, güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak Üsküdar kız öğrenci yurtları arasında yüksek güvenlik hizmeti vermektedir.

Parmak Okuyucu Sistemi

Girişlerinizi parmak okuyucu sistemimiz ile en iyi güvenlik standartlarını sağlayarak Üsküdar kız öğrenci yurtları ile huzur içinde bir konaklama istemez misiniz?

Wifi - Fiber

En yeni teknoloji imkanları sunan Üsküdar kız öğrenci yurdu ile sıkıntısız wifi hizmetinden en hızlı bir şekilde faydalanmanız mümkün.

24 Saat Sıcak Su

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Armoni, Üsküdar kız öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermektedir.

Temizlik Hizmeti

Temizliği dert etmeden sadece derslerinize ve dinlenmenize olanak sağlayan Üsküdar kız yurdu sizleri bekliyor.

Revir

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Üsküdar kız öğreci apartı revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

ÜSKüDAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üsküdar kız öğrenci yurdu ve Üsküdardeki kız öğrenci apartları arayışında olanlar için modern şekilde düzenlenmiş odaları , konforu , güvenli ve özgür yaşanabilen ortamıyla Üsküdardeki özel kız öğrenci yurtları arasında ilk sıraya yerleşmiştir .

ODA TİPLERİ

ETKİNLİK AKTİVİTELERİ

Bowling

Paintball

FUAR